Шановні учні та вчителі!

З нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75 років з часу перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»,  упродовж 2020 року в закладі будуть проведені такі заходи:

1.За пунктом 2 Регіонального плану:

Проведення в закладах освіти заходів меморіального, урочистого, інформаційно-просвітницького характеру:

-етичних бесід «Погляд в минуле» (для учнів 5-6 класів);

-виховних годин «Цінуємо твій подвиг, солдате» (для учнів 7-9 класів);

- круглих столів «Роль партизанського руху в часи Другої світової війни».

2. За пунктом 3 Регіонального плану:

Обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт «Війна і перемога в пам’яті поколінь»Термін проведення: вересень 2020 року

3. За пунктом 4 Регіонального плану:

Залучення педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів освіти до урочистих церемоній покладання вінків, квітів до пам’ятників та меморіалів, присвячених увічненню перемоги над нацизмом та вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Термін проведення: травень, вересень 2020 року.

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендуємо провести заходи за пунктом 2 Регіонального плану в дистанційному форматі, а саме:

1.Дистанційні уроки за курсами «Вступ до історії», «Історія України», «Всесвітня історія», «Українська література» / дистанційні виховні години за темами:

- «Погляд в минуле» (для учнів 5-6 класів);

- «Цінуємо твій подвиг, солдате» (для учнів 7-9 класів);

Нагадуємо педагогам та учням про проведення у вересні 2020 року обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Війна і перемога в пам’яті поколінь» (пункт 3 Регіонального плану).

Також доводимо до Вашого відома, що Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводиться онлайн-опитування до 75-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Опитування проводиться з метою з’ясування особистого ставлення дітей та учнівської молоді щодо історичних уроків Другої світової війни та є цілком анонімним. Просимо розповсюдити серед учнів  закладу посилання на опитування: https://forms.gle/DKbivWuXfxZ2E37QA  та організувати участь в опитуванні у дистанційному форматі до 6 травня 2020 року.

З метою вшанування подвигу мешканців Донеччини над фашизмом під час Другої світової війни (1939–1945 рр.)

Запрошуємо на захід присвяченому 75-річчю Перемоги над нацизмом у Європі. Захід буде проводитися в дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom 07.05.2020 о 13.00.

Для участі в конференції необхідно до 05.05.2020 надіслати на електронну пошту [email protected] заявку за наведеною формою (додається) та тези доповіді. Код доступу до конференції буде надіслано на електронну пошту учасника.

Робоча мова конференції – українська. Програма конференції передбачає авторський виступ з тезами доповіді до 5 хвилин. Надається можливість використання технічної наочності.